8 جز of وب سایت موسسه حقوقی سازگار با جستجوگرها

8 Components of an SEO-Friendly Law Firm Website

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از عوامل اصلی ترافیک و مراجعه کنندگان به موسسات حقوقی است ، اما اینکه چگونه به روش درست پیش برویم همیشه ساده نیست.

از این گذشته ، حقوقی جایگاهی کاملاً رقابتی است و وکلای حقوقی زیادی نیز باید در زمینه بازاریابی خدمات خود به صورت آنلاین جست و خیز کنند.

با توجه به ماهیت غالباً حساس در برخی زمینه های عملی (فکر کنید آسیب شخصی یا قانون کیفری) ، شرکت های حقوقی اگر می خواهند مشتری بیشتری از Google جذب کنند ، باید یک رویکرد استراتژیک و خلاقانه را در پیش بگیرند.

خبر خوب این است که اصول یک وب سایت دوستانه جستجوگرها کاملاً منطبق است.

وب سایتی که کاربر پسند باشد ، عبارات جستجوی مناسب را هدف قرار می دهد. هنگامی که نوبت به جلب رضایت الگوریتم های موتور جستجو می رسد ، محتوای ارزشمندی را برای مشتریان بالقوه فراهم می کند.

در این فصل از راهنمای جستجوگر حقوقی موسسه حقوقی ، ما اصول بهینه سازی وب سایت دفتر حقوقی شما را برای ایجاد ترافیک بیشتر ، راهنمایی ها و درنهایت مشتریان برای تمرینات شما شرح می دهیم.

اهمیت سئو برای وب سایت های موسسات حقوقی
همانطور که قبلاً گفته شد ، موتورهای جستجو یکی از خیابانهای اصلی است که مردم از طریق آن به جستجوی وکلا می پردازند ، معمولاً در منطقه جغرافیایی خود. به همین دلیل ، شرکت های حقوقی که استراتژی SEO قوی ندارند برای یافتن توسط مشتریان بالقوه آنلاین تلاش می کنند.

کاربران برای یافتن پاسخ س questionsالات حقوقی خود ، مقایسه شرکت های حقوقی و در نهایت یافتن اطلاعات تماس برای شرکت هایی که می خواهند با آنها تماس بگیرند ، اصطلاحات مختلفی را جستجو می کنند.

سرمایه گذاری در سئو به موسسه حقوقی شما این امکان را می دهد تا از نظر س searchالات جستجو رتبه بندی کند و احتمال تماس شما با این کاربران را افزایش دهد.

به طور کلی ، در اینجا فقط برخی از مزایای داشتن یک وب سایت شرکت حقوقی دوستانه SEO وجود دارد:

شما قابلیت مشاهده شرکت خود را در موتورهای جستجو افزایش می دهید و به شما کمک می کند تا توسط مشتریان بالقوه پیدا شوید.
شما می توانید رقبای محلی و حتی ملی را پشت سر بگذارید و کاربران را مجبور کنید شرکت خود را از گزینه های دیگر انتخاب کنند.
با نمایش نظرات مثبت مشتری و معرفی در نشریات ، می توانید اعتبار شرکت حقوقی خود را افزایش دهید.
شما ترافیک و مشتریان ثابت را به شرکت خود هدایت می کنید و به چرخه “ضیافت یا قحطی” پایان می دهید.

8 جزruc اساسی یک وب سایت موسسه حقوقی بهینه شده
اکنون ، بیایید اجزای دقیق مورد نیاز وب سایت شرکت حقوقی شما را جستجو کنیم تا در بالای نتایج جستجوی ارگانیک قرار بگیرند.

این که آیا شما برای سایت خود SEO جستجو می کنید یا یک آژانس نمایندگی SEO از طرف مشتریان خود هستید ، می توانید این مراحل را دنبال کنید تا نتایج ملموس تلاش های بازاریابی خود را مشاهده کنید.

1. تحقیق کلمات کلیدی
تحقیقات کلمات کلیدی یکی از ملفه های مهم هر استراتژی SEO است ، اما به ویژه برای جایگاه حقوقی رقابتی مهم است.

دلیل این امر این است که هدف یافتن حجم جستجوی زیاد ، کلمات کلیدی متوسط و کم رقابت است که نوع مناسبی را برای وب سایت شما جذب می کند.

یکی از رایج ترین شکایاتی که من به عنوان یک متخصص SEO در زمینه های حقوقی دریافت می کنم این است که ممکن است وکلا تلفن خود را از دست بدهند اما تماس ها از طریق افرادی است که:

1. به چیزی که ارائه نمی دهند نیاز دارید.

2. توانایی پرداخت هزینه خدمات خود را ندارند.

این معمولاً به دلیل هدف قرار دادن کلمات کلیدی خارج از پایگاه است.

شما به عنوان یک شرکت حقوقی باید اصطلاحاتی را هدف قرار دهید که انواع افراد (یا مشاغل) مورد نظر شما برای کار را جلب کند.

خاص باشید ، آیا این به معنای هدف قرار دادن کلمات کلیدی مربوط به “تصادفات رانندگی” ، “ادعاهای مسئولیت محصول” ، “قانون خانواده” ، “دفاع کیفری” ، “قانون استخدام” و غیره است.

هدف قرار دادن کلمات کلیدی “وکیل در [مکان]” در نهایت بسیار گسترده خواهد بود در حالی که هدف قرار دادن “وکیل در [مکان]” مشخص تر است.

با این مورد دوم ، شما افرادی را که به دنبال شرکت های حقوقی متخصص در نوع خاصی از قانون هستند و به مشتریان در یک منطقه جغرافیایی خاص خدمات می دهند ، هدف قرار می دهید.

برای یافتن این کلمات کلیدی بسیار هدفمند می توانید از ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند ahrefs.com یا SEMrush.com استفاده کنید. پس از آن ، مسئله تلفیق استراتژیک این کلمات کلیدی در محتوای وب سایت شما (که بعداً به آنها خواهیم پرداخت) مسئله ای می شود.

2. طراحی وب سایت
ساختار وب سایت شما و نحوه کار برای کاربران برای سهولت در امر سئو ، نقش اصلی را دارد.

وب سایتی که به سرعت بارگیری می شود ، بصری است و یافتن اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند برای بازدیدکنندگان ساده می کند ، به معنای قابلیت خازنی آسان تر (برای موتورهای جستجو) و مشتریان بیشتری (برای شما) است.

در راه اندازی وب سایت شرکت حقوقی شما ، وب سایت باید از همان ابتدا با در نظر گرفتن سئو ایجاد شود. توصیه می شود شما با یک توسعه دهنده وب سایت کار کنید که سئو سایت را می داند و می تواند سایتی مناسب برای Google و کاربران طراحی کند.
برخی از بهترین شیوه های طراحی وب سایت دوستانه SEO شامل موارد زیر است:

بهینه سازی سرعت بارگیری وب سایت خود ، بنابراین صفحات وب و پست های وبلاگ به سرعت بارگیری می شوند (زیر 3 ثانیه).
استفاده از فونت های ساده و تصاویر واضح که توسط کاربران وب سایت به راحتی قابل مشاهده است.
قرار دادن محتوای سایت شما به روشی بصری تا کاربران بتوانند به راحتی اطلاعات را پیدا کنند.
افزودن دکمه های آشکار تماس به عمل تا کاربران بدانند چگونه می توانند با شما تماس بگیرند.
استفاده از گرافیک حرفه ای و عکاسی سفارشی به جای عکس های سهام عمومی.
از جمله پیوندهای داخلی به سایر صفحات و پست ها در سایت شما ، بنابراین کاربران می توانند به راحتی منابع اضافی را پیدا کنند.
بررسی اینکه همه فرم های تماس و پیوندهای قابل کلیک کار می کنند و منجر به صفحه 404 نمی شوند.
قابلیت دسترسی به وب: انطباق WCAG 2.1 AA.
یک طراح وب سایت معتبر از این بهترین روش های سئو استفاده کرده و سایتی سریع ، کاربردی و کاربرپسند ایجاد می کند.

3. مارک و اقتدار
یکی از م componentلفه های یک وب سایت شرکت حقوقی دوستانه SEO که به ندرت مورد اشاره قرار می گیرد ، مارک تجاری است.

در دریایی از رقبای آنلاین ، شرکت حقوقی شما برای برجسته شدن به مارک تجاری قوی نیاز دارد. این به معنای سرمایه گذاری در عکاسی با کیفیت بالا ، یک آرم حرفه ای و یک وب سایت جذاب است.

مارک تجاری همچنین شامل رنگها و قلم های نام تجاری و پیام (کپی) ای است که در سایت خود استفاده می کنید.

به عنوان یک وکیل (یا یک شرکت حقوقی جمعی) ، باید تصمیم بگیرید که شرکت حقوقی شما چه نمایندگی دارد و چگونه این ارتباط را با مشتریان احتمالی خود برقرار کنید.

این جایی است که ممکن است منطقی باشد که با یک مشاور برندینگ و / یا نویسنده تبلیغات همکاری کنید تا ماموریت نام تجاری خود و پیشنهاد منحصر به فرد فروش (USP) را بیابید.

مارک تجاری بصری منسجم و پیام رسانی نام تجاری به شما کمک می کند تا شرکت حقوقی شما را از رقبای آنلاین خود جدا کند. همچنین به شما کمک می کند تا به عنوان یک شرکت حقوقی معتبر و حرفه ای اقتدار خود را ایجاد کنید.

این می تواند در هنگام تولید روابط عمومی برای شرکت شما و به دست آوردن پیوندهای ایجاد کننده قدرت به وب سایت شما مفید باشد.

4. سئو فنی
SEO فنی فنی به کلیه کارهای درونی وب سایت شما گفته می شود که باعث می شود سایت شما به راحتی کار کند و توسط موتورهای جستجو خزیده شود.

شما می توانید بهترین مارک تجاری یا جذاب ترین وب سایت در جهان را داشته باشید ، اما اگر سایت شما از لحاظ ساختاری مناسب نباشد ، رتبه بندی در نتایج جستجو دشوار خواهد بود. بعلاوه ، کاربران برای مرور وب سایت شما مشکل خواهند داشت.

برخی از بهترین روش های فنی سئو برای دنبال کردن عبارتند از:

داشتن یک ساختار URL بصری (یعنی استفاده از URL هایی مانند “diazfirm.com/family-law/” به جای “diazfirm.com/famlawfirm-or”).
رفع 404 صفحه (یافت نشد) برای هدایت به صفحات زنده در سایت شما (نگاه کنید به: “301 هدایت مجدد”).
ارسال نقشه سایت از وب سایت خود برای افزایش قابلیت خزیدن.
فعال کردن SSL (https: // vs http: //) بنابراین وب سایت شما برای کاربران “امن” است.
اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در چندین دستگاه تلفن همراه مناسب است.
برای پیگیری بازدید از وب سایت خود ، کنسول جستجوی Google و Google Analytics را تنظیم کنید.

سئو فنی اغلب گیج کننده ترین م componentلفه بهینه سازی وب سایت شما است ، بنابراین توصیه می کنم برای راهنمایی به این راهنمای کامل سئو فنی مراجعه کنید.

یا می توانید با یک متخصص فنی معتبر SEO در ارتباط باشید تا به شما در رفع خطاهای موجود در سایت کمک کند.

5. بهینه سازی در صفحه
تحقیق کلمات کلیدی را که در مرحله شماره 1 انجام دادیم به خاطر دارید؟

اکنون وقت آن است که آن کلمات کلیدی را در وب سایت خود بگنجانید.

هدف در اینجا این است که از کلمات کلیدی تمرکز خود در سراسر وب سایت خود استفاده کنید تا هر صفحه مربوط به کاربران و موتورهای جستجو را نشان دهد.

با این حال ، شما نمی خواهید بیش از حد از استفاده از کلمات کلیدی استفاده کنید ، در غیر این صورت شما به عنوان نامه ناخواسته (یا فقط ناجور) مواجه می شوید.

در اینجا مراحل اساسی بهینه سازی در صفحه وجود دارد:

یک کلمه کلیدی اصلی برای یک صفحه یا پست خاص انتخاب کنید.
برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط (به عنوان مثال کلمات کلیدی که بیشترین شباهت را به کلمه کلیدی مورد نظر شما دارند) از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید.
از کلمه کلیدی اصلی خود در برچسب عنوان یا پست یا صفحه خود استفاده کنید.
از کلمه کلیدی اصلی یا کلمه کلیدی مرتبط خود در عنوان 1 صفحه خود استفاده کنید (<H1>).
از کلمات کلیدی اصلی و ثانویه خود در محتوای متن صفحه یا پست خود استفاده کنید و تمرکز خود را روی ارائه اطلاعات دقیق و ارزشمند به مخاطبان خود قرار دهید.
پیوندهای داخلی را به محتوای مربوطه در وب سایت خود اضافه کنید.
در صورت لزوم پیوندهای خارجی را به منابع معتبر اضافه کنید.
تصاویر با کیفیت بالا را به همراه متن توصیفی alt در آن بگنجانید.
باز هم ، موتور جستجوگر ژورنال دارای راهنمای جامع SEO On-Page برای کمک به شما در شناسایی هر یک از این م andلفه ها و بهینه سازی صحیح آنها است.
فقط بدانید که هدف اصلی شما در اینجا این است که ابتدا محتوای ارزشمندی را به مشتریان احتمالی خود ارائه دهید ، و دوم اینکه موتورهای جستجو را بهینه کنید.

6. بهینه سازی خارج از صفحه
سئو خارج از صفحه (همانطور که از این اصطلاح پیداست) به هر تاکتیک سئو در وب سایت شما مربوط می شود.

برای شرکت های حقوقی ، این به طور معمول شامل سه چیز است:

بهینه سازی محلی
مرور نسل.
پیوند ساختمان.
از نظر بهینه سازی محلی ، شرکت های حقوقی می توانند با تکمیل نمایه Google برای کسب و کار من و ارسال اطلاعات خود به فهرست های معتبر (مانند Bing Places، Yellow Pages، BBB و غیره) رتبه خود را در جستجوی محلی افزایش دهند.

این به وب سایت شما کمک می کند تا توسط مشتریان بالقوه پیدا شود و سیگنال های اعتماد به نفس SEO را به وب سایت شما ارسال می کند.

بررسی های مثبت مشتری برای شرکت های حقوقی بسیار مهم است زیرا داشتن یک امتیاز 5 ستاره می تواند عاملی تعیین کننده باشد که مشتری بالقوه را متقاعد می کند تا بر سر یک رقیب کم بررسی با شما کار کند.
به همین دلیل تلاش می کنید تا در پروفایل Google برای کسب و کار من ، در دایرکتوری های محلی و در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود نظرات مثبتی کسب کنید.

سرانجام ، کسب لینک از وب سایت های معتبر می تواند به گوگل نشان دهد که می توان به وب سایت شما به عنوان یک منبع اطلاعاتی مطمئن برای کاربران اعتماد کرد.

می توانید از طریق ارسال مهمان در وبلاگ های مربوط به صنعت ، معرفی شدن در مصاحبه ها یا سرمایه گذاری در خدمات روابط عمومی ، بک لینک دریافت کنید.

از نظر وکلا ، شهرت همه چیز است ، بنابراین هرچه تعداد سیستم عامل هایی که از شرکت حقوقی شما به عنوان منبع قابل اطمینان اطلاعاتی نام می برند ، بهتر باشد. فقط مطمئن باشید که این پیوندها از وب سایت های معتبر و غیر اسپمی تهیه شده اند.

7. بهینه سازی تبدیل
وقتی نوبت به سئو می رسد ، به ندرت هدف نهایی ترافیک است. این سود یا درآمد است. با در نظر گرفتن بهینه سازی تبدیل هنگام ساخت وب سایت ، احتمال تبدیل این ترافیک به مشتری واقعی را افزایش می دهید.

نوع تجربه ای را که می خواهید کاربران هنگام ورود به وب سایت شما تجربه کنند ، در نظر بگیرید.

آیا آنها می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند؟
آیا آنها می دانند چگونه با شما تماس بگیرند؟
آیا آنها می توانند نمونه هایی از انواع نتایجی را که برای مشتریان خود ایجاد کرده اید ، پیدا کنند؟

با در نظر داشتن این س questionsالات ، برای استفاده بیشتر از ترافیکی که به وب سایت شما می آید ، بهترین روش های بهینه سازی تبدیل را دنبال کنید:

از پیمایش منوی ساده و مستقیم استفاده کنید.
دکمه های روشن و مختصر تماس به عمل را اضافه کنید.
در بالای وب سایت خود یک برگه تماس با ما و یا شماره تلفن مشخص را وارد کنید.
پیوند به همه صفحات مهم در فهرست اصلی.
فرم های تماس را در سرتاسر وب سایت خود بگنجانید.
پیوندهای داخلی از صفحات جدید به صفحات مربوطه را در وب سایت خود قرار دهید (از جمله پست های وبلاگ).
توصیفات و بازبینی های مشتری را به نمایش بگذارید.
به کاربران فرصت دهید تا خبرنامه ، کتابهای الکترونیکی یا سایر موارد قابل بارگیری را انتخاب کنند.
هدف در اینجا داشتن چندین نقطه تماس در سراسر وب سایت شما است که بازدیدکنندگان می توانند با محتوای شما درگیر شوند یا مستقیماً با شما تماس بگیرند.

این مطمئن ترین راه برای اطمینان از این است که بازدید کنندگان در واقع با شما تماس می گیرند و به مشتری پرداخت کننده تبدیل می شوند.

8. بازاریابی محتوا
وقتی صحبت از نوشتن محتوا برای وب سایت دفاتر حقوقی شما و ارسال آن در وبلاگ شما می شود ، فقط انتشار ، دعا و انتظار برای شروع ترافیک کافی نیست. برای به دست آوردن بیشتر زندگی خارج از محتوای شما.

برای شما ، این ممکن است به معنای به اشتراک گذاشتن آخرین پست های وبلاگ شما در رسانه های اجتماعی یا ارسال آنها به لیست ایمیل شما باشد. یا ممکن است محتوای خود را به عنوان یک ویدیوی YouTube دوباره استفاده کنید یا آن را در یک تبلیغ پولی مرجع کنید.

https://www.searchenginejournal.com/law-firm-seo/seo-friendly-law-firm-website/#close

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *